Wsparcie techniczne

Szkolenia na najwyższym poziomie w Academy Hymax.

Hymax rozumie, że dzisiejszy konkurencyjny rynek narzuca konieczność dążenia do spełniania najwyższych standardów, w celu osiągnięcia długotrwałej wydajności i zyskowności. Kto chce należeć do najlepszych w swojej branży, musi stale nad sobą pracować. Dotyczy to w równym stopniu producentów lakierów, jak i warsztatów lakierniczych. Z tego powodu temat ciągłego dokształcania leży nam szczególnie na sercu – zarówno dla naszego dobra, jak i dla dobra naszych klientów.

Rozumiemy także Jako specjaliści, że ciągły rozwój materiałów lakierniczych i wykończeń fabrycznych OEM, produktów do renowacji, procesów i technik wymaga od nas opracowywania programów szkoleniowych, które rozwiną Twoje umiejętności i wiedzę w takim zakresie, w jakim jest to konieczne. Równie ważne jest to, aby seminaria i szkolenia uwzględniały aktualny stan wiedzy lakiernika.

Nasza oferta szkoleniowa może zostać dopasowana tak, by spełnić Twoje wymagania, zarówno w zakresie rozwoju działalności, lepszego przepływu pracy, zwiększenia wydajności lub poprawienia umiejętności.

Celem firmy Hymax jest zapewnienie Ci godnego zaufania partnera, który określi i zaspokoi kluczowe potrzeby Twojego warsztatu, co zagwarantuje Ci długotrwały sukces.

Oferujemy skrojone na miarę seminaria na trzech różnych poziomach:

  • Kursy podstawowe
  • Kursy dla zaawansowanych
  • Kursy eksperckie

Struktura szkoleń, dająca możliwość dedykowania pracowników na odpowiednie seminaria w zależności od ich indywidualnych kwalifikacji.

Dobór technologi i wdrożenie

Doradztwo techniczne

Dla właściciela warsztatu, który nie dysponuje wolnym czasem, ważna jest świadomość, że kroki, które podejmuje są przemyślane i skuteczne. Jednak z uwagi na złożoną naturę działalności nowoczesnych warsztatów lakierniczych, czasem trudno zdecydować od czego zacząć.

Dobra wiadomość jest taka, że Hymax ma wieloletnie doświadczenie we współpracy z warsztatami lakierniczymi na całym świecie, który ma na celu określenie drogi do poprawy.

Dzięki ofercie dopasowanych usług, Hymax pomogło wielu warsztatom zwiększyć wydajność, poprawić przepustowość, zmniejszyć koszty.

Hymax = Sukces

Znana jest już Państwu marka Hymax jako producent doskonałych materiałów lakierniczych oraz lakierów samochodowych. Wysoki poziom wsparcia w ponad 65 krajach świata sprawia, że Hymax przekazuje swoją wiedzę techniczną i biznesową warsztatom lakierniczym.

Jeśli chcą Państwo zwiększyć swoją wydajność, utrzymać klientów lub rozwinąć działalność, pomocy udzielają doradcy Hymax.

Wdrożenie technologii i wsparcie techniczne

Aby utrzymać konkurencyjność firmy muszą regularnie badać swoje procedury i procesy oraz usprawniać je. Wspieramy Państwa w tym zadaniu przy pomocy indywidualnego doradztwa technicznego, nowatorskich produktów, oraz unikalnego wsparcia IT dostępnego tylko w Hmax, aby ukształtować podstawowe procesy w warsztacie tak efektywnie jak to możliwe. Po określeniu mocnych i słabych punktów Państwa firmy znajdziemy środki poprawy sytuacji optymalnie dostosowane do danej działalności.

Bezpieczeństwo, higiena i ochrona środowiska

Współczesne firmy przestrzegają szeregu zasad wewnętrznych i zewnętrznych, które dotyczą kwestii bezpieczeństwa, ochrony środowiska czy zarządzania kwestiami bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasi eksperci są dostępni, aby udzielić rad i wsparcia we wdrażaniu tych zadań.

Zwiększenie efektywności = Wzrost wydajności

Aby zapewnić efektywne procedury robocze, Twój osobisty doradca Hymax zaplanuje wykorzystanie wszystkich obszarów roboczych oraz całego wyposażenia warsztatu. Doradca osobisty Hymax wraz z właścicielem warsztatu wezmą dokładnie pod lupę procedury. Będzie systematycznie badał procesy związane z lakierowaniem . W kolejnych etapach, przygotuje zalecenia oraz plan akcji konkretnych działań, zmierzających do poprawy wydajności i zwiększeniu przepływu lakierni. Dopracuje do perfekcji ilość produktów do wykonywanych napraw, co zwiększy przepustowość w warsztacie jak również zmniejszy ilość produktów w użyciu. Hymax = oszczędność i zysk.

Rozwiązywanie problemów

Bezpośredni kontakt z osobami decyzyjnym w Hymax, pozwala błyskawicznie reagować na żądania klienta.

Szybkość reakcji i wsparcie techniczne to klucz do przekucia problemu w sukces, czy to w sprawie reklamacji kolorystycznej, produktowej, IT:

  • Reklamacje kolorystyczne – jeśli okaże się, że kolor po zmieszaniu jest do skorygowania, Hymax błyskawicznie reaguje i przesyła poprawioną recepturę.
  • Reklamacje produktowe
  • Wsparcie IT – Hymax jako jedyna marka posiada możliwość zdalnej naprawy komputera klienta o każdej porze co unikalną usługą w branży szczególnie ważne kiedy wdobie Internetu różne aplikacje mogą skasować receptury własne czy uniemożliwić ważenie farb.
  • Hymax XRite Spectro to wysokiej klasy spektofotometr połączony z programem Hymix Pro,. Ten przenośny przyrząd precyzyjnie mierzy odcień koloru. Wyniki pomiaru są następnie w prosty sposób przesyłane do komputera i poddawane tam dalszemu przetwarzaniu w programie Hymix Pro. Aby zagwarantować absolutną pewność wskazania, wyznaczony przez Spectro Hymax XRite odcień sprawdzany jest z odpowiednim, wymalowaniem barwnym systemu Hymax. Co ważne jeśli pomiar koloru odbiega od wzornika, istnieje możliwość wysłania tego pomiaru do Hymax celem poprawy odcienia.
Back to top