Profil firmy

Nasza firma powstała na bazie działalności Przedsiębiorstwa Handlowego WIT, prowadzonego od 1996 roku, z którego struktury w 2009 roku wydzielona została część zajmująca się sprzedażą lakierów samochodowych oraz materiałów lakierniczych. Od tamtej pory nosimy z dumą nazwę WERMAX, pochodzącą od pierwszych liter imion dzieci właściciela, Weroniki i Maksymiliana.

Wtym czasie WERMAX stał się wiodącym dostawcą materiałów dla lakiernictwa w regionie i realizuje ambitny plan rozwoju reprezentując w Polsce kilku wiodących producentów.

Jesteśmy wyłącznym importerem i dystrybutorem HYMAX systemu lakierniczego klasy premium dedykowanego profesjonalnym warsztatom lakierniczym. Posiadamy własną markę wysokiej jakości produktów lakierniczych OPTIMA w przystępnej cenie. Jesteśmy wyłącznym importerem i dystrybutorem uszczelniaczy i klejów marki NPT oraz lakierów przemysłowych marki EP Vernici. W naszej ofercie znajdują się również materiały ścierne i narzędzia wiodącego producenta, firmy MIRKA, a także produkty ochrony zdrowia oraz sprzęt lakierniczy renomowanych firm.

W naszej siedzibie w Markach, liczącej 650 m2 znajduje się biuro obsługi klienta, magazyn oraz centrum szkoleniowe.

Aktualnie posiadamy najlepszą ofertę produktową na rynku, zróżnicowaną pod względem jakości i ceny, wspartą wiedzą i praktycznym doświadczeniem naszego zespołu. Gwarantujemy serwis i doradztwo techniczne na bardzo wysokim poziomie.

Jesteśmy w stanie dopasować technologię i dostarczyć produkt na niemal każde podłoże i dla niemal każdego procesu w lakiernictwie natryskowym zarówno samochodowym jak i przemysłowym.

Zapraszamy do współpracy.

Back to top